PRACA W DEKOBAU

Jeżeli chcesz dołączyć do kreatywnego zespołu Dekobau Sp. z o. o. tworzącego rzeczy nieszablonowe i unikalne zapraszamy do złożenia aplikacji. Poszukujemy osób różnych profesji, a w szczególności artystów pracujących z różnymi materiałami, konstruktorów, montażystów, project managerów, projektantów, spawaczy, stolarzy, i wielu innych.

NASZE OFERTY PRACY

OPERATOR CNC

Wynagrodzenie: 4,100 zł brutto

Nasz zespół potrzebuję specjalisty. Takiego best of the best Operatora maszyn sterowanych numerycznie! Ale do rzeczy!

Zatrudnimy specjalistę – Operatora CNC z biegłą znajomością tematu. Od kandydata oczekujemy między innymi:
 umiejętność modelowania w programach 3D
 mile widziana umiejętność obsługi drukarki 3D oraz frezarki (CNC) Nasza frma zapewnia również szkolenie z obsługi frezarki CNC i drukarki 3D (ale miło byłoby, gdybyś znał się na rzeczy )
 wykształcenia technicznego

Oferujemy atrakcyjne zarobki oraz pewną i stabilną pracę na podstawie umowy o pracę w bardzo kreatywnej i rozwojowej firmie .

Wszelkie pytania i informacje proszę kierować pod numerem telefonu:
☎️ 697 835 135.
Oferty pracy prosimy składać na adres e-mail:
🌏 dekobau@dekobau.pl
z dopiskiem:
“Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu tej oraz przyszłych rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)”.

JESTEŚ SPECJALISTĄ – OPERATOREM CNC?!
Daj nam znać i prześlij do nas swoją aplikację! Możliwe, że czekamy właśnie na Ciebie

SPAWACZ MIG I TIG

Firma z Lubina zatrudni specjalistę – Spawacza metodą MAG i TIG. Jeżeli to właśnie Ciebie szukamy, przeczytaj dajej!

OD KANDYDATÓW OCZEKUJEMY:
 minimum rocznego doświadczenia na w/w stanowisku
 umiejętności czytania rysunku technicznego

OFERUJEMY:
 atrakcyjne wynagrodzenie w wysokości 4.100 zł brutto podczas okresu próbnego oraz pewną i stabilną pracę na podstawie umowy o pracę w kreatywnej i rozwojowej firmie.

Wszelkie pytania prosimy kierować pod numerem telefonu:
☎️723 – 157 – 723.

Z przyjemnością udzielimy Państwu wszelkich informacji na temat pracy w naszej firmie.

Oferty pracy kandydatów prosimy składać na adres mailowy:
➡️gluszko@dekobau.pl
“Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu tej oraz przyszłych rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku
z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)”.

Wszystkie osoby chętne do podjęcia pracy w naszej firmie, serdecznie zapraszamy do składania swoich aplikacji!

KIEROWNIK PROJEKTU

Wynagrodzenie: 6,200 zł brutto

Nasz zespół z przyjemnością zatrudni osobę na stanowisku Kierownik Projektu lub jak wolicie Project Manager

Od naszego przyszłego kolegi / koleżanki oczekujemy:
 biegła znajomość języka niemieckiego w mowie i piśmie
 znajomość rysunku technicznego
 znajomość programu AutoCAD
 wykształcenie techniczne

Wybraniec będzie zatrudniony w oddziale głównym naszej firmy w Polsce.

Twoim obowiązkiem będzie:
 prowadzenie projektów w zakresie budowy konstrukcji metalowej i drewnianej
 koordynacja i nadzór projektów z kontrahentami z Niemiec i Austrii

Osobie, która zostanie zatrudniona, oferujemy bardzo atrakcyjne zarobki, służbowy samochód, laptop i telefon oraz pełną i stabilną pracę na podstawie umowy o pracę, w bardzo kreatywnej i rozwokowej firmie!

Wszelkie pytania i informacje dotyczące rekrutacji, proszę kierować pod numerem telefonu:
Oferty pracy prosimy przesyłać na adres e-mail:

JESTEŚ ZAINTERESOWANY/A PRACĄ Z NAMI?!
Na co czekasz! Prześlij CV już dziś! Czekamy niecierpliwie

Call Now Button