Rzeźby akrylowe

Realistyczne rzeźby 3D

Figury akrylowe, które żyją swoim życiem...

Elementy akrylowe to coraz popularniejsza forma, która umożliwia dopełnienie każdej aranżacji wnętrza oraz scenografii. Realistyczny wygląd rzeźb akrylowych sprawia, że są one wykorzystywane jako alternatywa dla rzeźb tradycyjnych oraz innych form, które są wytwarzane ręcznie oraz w inny sposób, który wymaga o wiele więcej czasu. Nasze rzeźby wytwarzamy przy pomocy pięcioosiowej frezarki o wysokiej wydajności, dzięki której możemy wytwarzać dowolne elementy o różnych gabarytach oraz detalach. W przypadku drobnych i bardzo wymagających detali, mamy praktycznie nieograniczone możliwości.

Rzeźby akrylowe firmy Deko-Bau Sp. z o. o., to inspirujące kształty, które wspaniale łączą się z każdą aranżacją. Projektując nasze rzeźby, zawsze kierujemy się bogatym doświadczeniem i możliwością stworzenia dowolnej figury i kształtu, dzięki nowoczesnemu parkowi technologicznemu i profesjonalnym maszynom, które umożliwiają nam stworzyć dowolną rzeźbę. Dzięki naszym możliwościom technologicznym, jesteśmy w stanie zaoferować Państwu szeroki wachlarz możliwości, bez konieczności poszukiwania kompromisów. Nasze możliwości projektowania i wytwarzania, są niemal nieograniczone.

Rzeźby akrylowe, które zachwycają!

Bez względu na to, czego potrzebujesz, nasz park maszynowy będzie gotowy dla Ciebie i Twojego projektu. Według ścisłych wytycznych stworzymy figury akrylowe, dzięki którym uświetnisz każdą uroczystość, wystawę, event i każdą scenografię, która będzie wymagała kreatywnych rozwiązań.

Z najwyższą precyzją i starannością wykonujemy rzeźby akrylowe, które prezentują się niczym prawdziwe dzieła sztuki. Nie boimy się tego stwierdzenia, ponieważ nasze rzeźby, tworzymy z dbałością o najdrobniejsze szczegóły, dzięki czemu jesteśmy w stanie odzwierciedlić naturalne kształty wybranego obiektu. Dlatego czy są to twarze osób, kłosy zboża, figury zwierząt czy ogromne rzeźby ludzkie, dzięki naszej precyzyjnej frezarce, jesteśmy w stanie odwzorować najdrobniejsze detale każdego projektu.

Rzeźby styropaniowe

Nasze rzeźby ze styropianu wykonujemy również z wysokiej jakości materiałów, przygotowanych specjalnie do obróbki mechanicznej na frezarce pięcioosiowej, która precyzyjnie i z dbałością o detale, frezuje dowolny kształt. Możliwości wytwarzania dowolnego rozmiaru elementów, Deko-Bau Sp. z o. o. posiada jedyną w swoim rodzaju maszynę, dzięki której projektujemy i wytwarzamy rzeźby kilkudziesięciocentymetrowe oraz te kilkunastumetrowe.

Rzeźby styropianowe to bardzo popularne rozwiązanie, szczególnie podczas różnego rodzaju eventów, wystaw, spektakli teatralnych czy operowych. Lekkość styropianu oraz możliwość tworzenia figur, które można składać i rozkładać w dowolny sposób, dzięki projektowaniu poszczególnych elementów składowych figur styropianowych, pozwala na bardzo łatwy transport i możliwość prostego montażu i demontażu .

Jednymi z naszych wspaniałych i olbrzymich realizacji, są dekoracje, wykonywane przez Deko-Bau na potrzeby Festiwalu Mörbisch am See, który jest prestiżowym wydarzeniem kulturalnym, znanym w całej Europie.

Nasze projekty rzeźb akrylowych

Jeśli chcesz wiedzieć, dlaczego klienci z chęcią wybierają markę Deko-Bau, aby zrealizować wysokobudżetowe projekty, zobacz nasze portfolio rzeźb akrylowych. Do tej pory obsługiwaliśmy klientów z wielu branż. Oferujemy rzeźby akrylowe, wykorzystywane zarówno podczas spektakli teatralnych i operowych oraz podczas eventów i róznego rodzaju wystaw. Dzięki naszym nowoczesnym urządzeniom, możemy wykonać dowolne rzeźby i figury akrylowe.

RZEŹBY AKRYLOWE

RZEŹBY STYROPIANOWE

Call Now Button