Wielka przeprowadzka Deko-Bau – galeria zdjęć i komentarz

Przeprowadzka była naprawdę poważna

Gdy postanowiliśmy na przeprowadzkę, wiedzieliśmy od samego początku, że przeniesienie całej naszej ekipy, będzie pracochłonne i czasochłonne. 

Zobaczcie naszą galerię! Przeprowadzaliśmy się bardzo intensywnie! Oczywiście nasza ekipa stanęła na wysokości zadania i pokazaliśmy, że jesteśmy zgranym zespołem. I właśnie o to chodzi! 

Teraz już wiemy, że cokolwiek robimy i gdziekolwiek będziemy, zawsze możemy na siebie liczyć. Nowe projekty z pewnością będą realizowane migiem i w przyjaznej atmosferze. Przecież nie może być inaczej, prawda?

Udało nam się związać koniec z końcem 😉

Pracowaliśmy w pocie czoła. Każdy z nas miał swój wielki udział w całym projekcie. Nam się to bardzo podobało! Nowoczesne i świeżo zainstalowane przestrzenie biurowe, pozwolą nam na jeszcze efektywniejszą pracę. 

Dobrymi rzeczami warto się chwalić, dlatego chcemy Wam pokazać, że nasza nowa siedziba nabrała blasku. To bardzo ważne, ponieważ w międzyczasie musieliśmy realizować zlecenia klientów. Gdy chodzi o naszą pracę, nie idziemy na kompromisy czy drogą na skróty do celu. Zawsze dajemy z siebie najwięcej, ile się da!

Szukasz dekoracji teatralnych?

Leave a Comment

Call Now Button