O Firmie

Świat scenografii teatralnej i operowej w zasięgu ręki! Nasza firma słynie z tego, że tworzone w naszym warsztacie dekoracje teatralne i operowe, produkujemy w oparciu o bogate doświadczenie, zdobywane przez lata w Polsce i Europie.

Deko-Bau Sp. z o.o. to międzynarodowe przedsiębiorstwo, zajmujące się produkcją scenografii teatralnych, dekoracji operowych, dekoracji eventowych, jak również aranżacji w muzeach i innych ośrodkach kulturowych. 

Naszą działalność opieramy o wyjątkowo bogate doświadczenie, znajomości branży, w której działamy oraz wykorzystywanie najnowocześniejszych technologii podczas tworzenia naszych produktów. Nowoczesne procesy technologiczne oraz maszyny i urządzenia, pozwalają nam dostarczać produkty najwyższej jakości, najbardziej wymagającym klientom, dla których liczy się nie tylko efekt końcowy, ale również odpowiednia jakość i terminowość wykonania. Od początku działalności Deko-Bau Sp. z o.o. skupia się na doskonaleniu własnych umiejętności oraz ciągłej rozbudowie parku maszynowego, który pozwala nam tworzyć niepowtarzalne dekoracje teatralne i operowe. Natomiast nasza wykwalifikowana kadra pracowników, tworzy projekty i scenografie, które nie mają sobie równych. Produkcja scenografii i dekoracji teatralnych i dekoracji operowych, jest dla naszego zespołu możliwością przedstawienia umiejętności i możliwości naszej firmy oraz współczesnej sztuki scenografii. 

Scenografie
teatralne

Tworzymy niepowtarzalne i fantastyczne dekoracje teatralne, które będą zachwycają iporuszają serca oraz dusze widzów. Dzięki pragnieniu ciągłego doskonalenia i rozwoju, nasze przedsiębiorstwo tworzy obecnie scenografię, którą będą podziwiali widzowie, których fascynuje sztuka operowa. Nasze bogate portfolio zawiera autorskie realizacje, które mieliśmy przyjemność tworzyć dzięki wyobraźni i niezwykłemu talentowi scenografów operowych, bez których nie mogłyby powstać nasze wyjątkowe dekoracje.

Ekspozycje
muzealne

Nasze dekoracje muzealne to projekty, dzięki którym możemy odzwierciedlić historię człowieka i całego Świata. Czasami są to historie, które wydarzyłt się w danym regionie, a czasem dotyczą historii całej ludzkości czy naszej planety. Wystawy muzealne, które produkujemy dla placówek publicznych oraz na potrzeby prywatnej inicjatywy naszych klientów, pozwalają nam budować nie tylko zaufanie i kontakty biznesowe, ale również możliwość przekazania pokoleniom nieograniczoną wiedzę i doświadczenie płynące z możliwości poznania historii.

Rzeźby akrylowe
i styropianowe


Z najwyższą precyzją i starannością wykonujemy rzeźby akrylowe i styropianowe, które prezentują się niczym prawdziwe dzieła sztuki. Nie boimy się tego stwierdzenia, ponieważ nasze rzeźby, tworzymy z dbałością o najdrobniejsze szczegóły, dzięki czemu jesteśmy w stanie odzwierciedlić naturalne kształty wybranego obiektu. Dlatego czy są to twarze osób, kłosy zboża, figury zwierząt czy ogromne rzeźby ludzkie, dzięki naszej precyzyji jesteśmy w stanie odwzorować najdrobniejsze detale każdego projektu.

Ekspozycje
targowe

Projektujemy i tworzymy ekspozycje targowe, dostarczając kompleksowe rozwiązania, które w pełni oddają charakter i przekaz naszych klientów, oraz przyciągają uwagę odwiedzających. Nasze usługi obejmują zarówno koncepcję i projektowanie stoisk targowych, jak i produkcję oraz montaż, zapewiając, że nasze ekspozycje wyróżniają się nowatorskim designem, funkcjonalnością i wysoką jakością wykonania. Dzięki naszemu doświadczeniu i zaangażowaniu jesteśmy w stanie pomóc naszym klientom osiągnąć sukces na targach i wyróżnić się w konkurencyjnym środowisku wystawienniczym.

Wesołe
miasteczka


Projektujemy i budujemy parki rozrywki i wesołe miasteczka, tworząc miejsca pełne atrakcji, zabawy i niezapomnianych przeżyć, które cieszą zarówno dzieci, jak i dorosłych. Nasze kompleksowe podejście do projektowania obejmuje zarówno koncepcję i planowanie przestrzeni, jak i konstrukcję różnorodnych atrakcji oraz zapewnienie, że nasze miejsca rozrywki spełniają najwyższe standardy bezpieczeństwa i jakości, by każdy gość mógł cieszyć się niepowtarzalnymi chwilami radości i rozrywki.
19
16
11
9
6
4
2
1

Przez prawie dwadzieścia lat cieszymy się ugruntowaną pozycją w branży scenicznej, co potwierdza naszą zdolność do spełnienia oczekiwań naszych klientów.

50
47
41
35
29
17
13
8
4
1

Pracowników, w pełni profesjonalnych i doświadczonych scenarzystów oraz artystów, których twórcza wyobraźnia jest wręcz nieograniczona.

500
25
75
120
250
310
400
490

Wyjątkowych i niepowtarzalnych scenografii, które tworzą unikalną opowieść, podkreślają wyjątkową atmosferę każdego spektaklu, zachwycają i inspirują.

100
5
20
31
45
65
80
90
99

Zadowolonych klientów, dużych jak i mniejszych firm, międzynarodowych teatrów, co jest potwierdzeniem dla naszych umiejętności i zdolności do spełniania różnorodnych oczekiwań.

Nasze realizacje