Skontaktuj się z nami:

Prezes Zarządu – Krzysztof Koptyński
koptynski@dekobau.pl

Muzea
General Manager – Przemysław Mazur
mazur@dekobau.pl
Tel. +48 605 135 111

Muzea
General Manager – Tomasz Kamiński
kaminski@dekobau.pl
Tel. +48 509 069 459

Muzea
Project Manager – Piotr Lasko
lasko@dekobau.pl
Tel. +48 607 193 468

Teatry i Opery
Projektant konstruktor – Wojtek Wojtal
wojtal@dekobau.pl
Tel. +48 697 858 285

Teatry i Opery
Projektant konstruktor – Krzysztof Królikowski
krolikowski@dekobau.pl
Tel. +48 607 170 494

Teatry i Opery
Projektant konstruktor – Piotr Pikor
pikor@dekobau.pl

Tel. +48 661 564 876

Teatry i Opery
Projektant konstruktor – Radoslaw Pawlik
pawlik@dekobau.pl
Tel. 885 600 732

Targi
Projektant konstruktor – Marcin Lewkowicz
lewkowicz@dekobau.pl
Tel. +48 726 262 726


Kierownik produkcji – Marek Głuszko
gluszko@dekobau.pl
Tel. +48 723 157 723

UE Project Manager – Marcin Dobosz
marcin.dobosz@dekobau.pl
Tel. +43 699 129 766 33

Główna Księgowa – Anna Sieradzka
sieradzka@dekobau.pl
Tel. +48 885 600 734
Kadry – Dorota Adamczyk
adamczyk@dekobau.pl
Tel. +48 697 835 135

Deko-bau sp. z o.o.

ul. Ścinawska 1, 59-300 Lubin
Polska

REGON: 021194150
VAT: PL6922477943

Sąd Rejonowy dla Wrocławia-Fabrycznej we Wrocławiu IX Wydz. Gosp.
KRS 0000353811

Rachunek: Bank Spółdzielczy Wschowa
PLN 82 8669 0001 2031 0316 7663
SWIFT: DEUTPLPK
EURO IBAN: PL 37 1910 1048 2792 2943 5107 0002
USD IBAN: PL 37 1910 1048 2792 2943 5107 0004

Formularz kontaktowy

Kontaktując się z nami przez formularz zgadasz się na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z naszą polityką prywatności, którą możesz zobaczyć tutaj.