Deko-Bau Sp. z o.o. to międzynarodowa firma specjalizująca się w produkcji dekoracji teatralnych, operowych, wystaw muzealnych oraz scenografii . Naszą działalność opieramy o wieloletnie doświadczenie, znajomość branży i najnowsze technologie. Nowoczesne procesy technologiczne oraz maszyny i urządzenia pozwalają nam dostarczać produkty najbardziej wymagającym klientom, dla których liczy się najwyższa jakość oraz terminowość wykonania. Od początku działalności skupiamy się na doskonaleniu własnych umiejętności oraz ciągłej rozbudowie parku maszynowego. Nasza wykwalifikowana kadra pracowników tworzy projekty i scenografie, które nie mają sobie równych.
Nasza praca to nie tylko tworzenie dekoracji. Razem z naszymi klientami opowiadamy historię zachwycającą odbiorców, którzy pragną przeżyć niezapomniane wrażenia.
Dzięki realizacji setek projektów w postaci dekoracji teatralnych, operowych czy filmowych, posiadamy bogate doświadczenie w realizacji zleceń między innymi w Austrii i Niemczech. Mieliśmy niezwykłą przyjemność tworzyć scenografię dla popularnych spektakli i widowisk dla największych instytucji teatralnych i operowych w Polsce i Europie.
 
Szczególny prestiż i uznanie przyniosło nam stworzenie dekoracji dla największego w Europie festiwalu muzycznego na wodzie – Seefestspiele Morbisch, znajdującego się w Austrii
 
 Prace nad tym fascynującym projektem, możecie Państwo obejrzeć poniżej
 

 

Jeżeli jesteście Państwo zainteresowani współpracą w zakresie produkcji dekoracji teatralnych, scenicznych, czy muzealnych serdecznie zapraszamy do siedziby naszej firmy w Lubinie, gdzie z przyjemnością oprowadzimy po hali produkcyjnej, pokażemy nasz nowoczesny park maszynowy i zaprezentujemy proces powstawania dekoracji. Na życzenie klienta nasi projektanci i konstruktorzy, przyjadą do Państwa, aby porozmawiać na temat najnowszych rozwiązań i zaprezentować nasze propozycje projektowe.poniżej